FoXprofi Webdesign

  webdesign, SEO, marketing
  firemní software
  filmové a fotografické studio

 

O nás


Firma FoXprofi.com byla založena v roce 2005 jako výsledek mnohaletého působení a sbírání zkušeností v oblasti internetu a programování. Zároveň působíme i v řadě dalších oblastí - mezi hlavní lze zařadit zpracování videozáznamů a filmovou produkci, fotografické studio nebo například netradiční nabídku svatebních služeb. V našem firemním portfoliu se dále nachází vzdělávací a osvětové instituce.

Zpočátku jsme působili pouze v plzeňském regionu, v současné době ale máme zákazníky nejen z celé České republiky, ale i z dalších evropských zemí.

Na prvním místě je u nás spokojenost zákazníků, tomu podřizujeme veškerou naši činnost. Ke každému zákazníkovi a projektu přistupujeme profesionálně a individuálně. Chceme, aby naši klienti získali kvalitní produkt schopný výborně konkurovat v dnešním moderním světě. Klademe proto důraz na neustálé rozvíjení našich vědomostí, znalostí a osvojování nejmodernějších technologií, které našim zákazníkům umožní být vždy o krok před konkurencí.

 

Kontakt


Telefon: +420 603 384 314

E-mail: info@foxprofi.com

 

Volná místa


 • Poradce / specialista
  Pro naši dceřinou společnost hledáme poradce / specialistu se zájmem o zdravý životní styl, celostní medicínu, angitage.
   
  Vhodné pro MD, studenty, důchodce i pracující, přivýdělek i práce na plný úvazek, volná pracovní doba, nadstandardní finanční ohodnocení, velmi zajímavé benefity
   
  V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese liska@foxprofi.cz
   

Nepřehlédněte


FoXprofi - Svatební nabídka

Chtěli byste mít zajímavou a netradiční svatbu, kterou Vám budou všichni závidět? Neváhejte a podívejte se na naši svatební nabídku.

Výběr z referencí


Stavební práce Plzeň

Stavební práce Plzeň

Novostavby rodinných domů se specializací na nízkoenergetické a pasivní domy.

© 2005 - 2017 FoXprofi.com